Praca Lekarz Ginekolog

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Ginekolog - Endokrynolog

    Praca.pl Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj bez CV
    5 dni
    Jeśli: Jesteś lekarzem specjalizującym się w ginekologii i endokrynologii, Potrafisz diagnozować i wprowadzać leczenia problemów ginekologicznych oraz zaburzeń hormonalnych, Posiadasz doświadczenie na stanowisku ginekologa - endokrynologa, Potrafisz wykonywać USG, Masz indywidualne...
  • Medicover Sp. z o.o.
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    6 dni
    Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce; Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera;

    Centrum Medyczne Zdrowie   Warszawa, ul. Kleszczowa 26B    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zatrudnimy lekarza/lekarkę z doświadczeniem i certyfikatem na wykonywanie badań USG.