Praca.pl Praca
lekarz internista w oddziale wewnetrznym

Praca lekarz internista w oddziale wewnetrznym najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca w wewnetrznym lekarz internista mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Lekarz

    Fresenius   Radom    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    3 dni
    Opis stanowiska: opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ. Oczekujemy: wykształcenia medycznego (specjalista chorób wewnętrznych II st./ nefrolog/ w trakcie specjalizacji z nefrologii).
  • Lekarz

    Fresenius   Sochaczew    praca stacjonarna   dziś wygasa
    8 dni