Praca.pl Praca
magazynier pracownik produkcji

Praca magazynier pracownik produkcji

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Paletowy

    Lambertz Polonia Sp. z o.o.   Ruda Śląska    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 242 - 5 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Zadania: Układanie towarów w opakowaniach jednostkowych oraz zbiorczych na paletach zgodnie z kartami logistycznymi; Transportowanie towarów do miejsca paletyzacji na przenośnikach; Wykonywanie operacji magazynowych takich jak: zamykanie kartonów, etykietowanie, ważenie, foliowanie i pakowanie...
  • Pracownik magazynu szkła

    ManpowerGroup   Dąbrowa Górnicza    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Rozładunek szkła z linii produkcyjnych na stojaki magazynowe; Wysyłka szkła na stojakach transportowych; Kontrola wizualna wyrobu; Zapewnienie ciągłości produkcji; Dostawa szkła na obsługiwane obszary produkcji; Przestrzeganie przepisów BHP i ochrony środowiska; Wymagania:...
  • Pracownik magazynowy

    AKPO Konstrukcje Aluminiowe sp. z o.o.   Zegartowice, koło Dobczyc    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Do Twoich obowiązków będzie należeć: załadunki i rozładunki towarów; pakowanie wyrobów gotowych; Od Ciebie oczekujemy: zapału do pracy i chęci uczenia się;
  • Pakowacz / Magazynier

    8 dni
  • Magazynier

    Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o.   Komorniki, Ul. Krzysztofa Kolumba 15    praca stacjonarna
    10 dni
    Zakres obowiązków: Rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn; Kontrolowanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym; Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji; Kompletacja, pakowanie oraz wysyłki towarów; Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego...