Praca.pl Praca
manager ds rozwoju i srodowiska

Praca manager ds rozwoju i srodowiska

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Apleona Polska sp. z o.o.
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    Osoba zatrudniona na stanowisku MANAGER ESG będzie odpowiedzialna za: Ścisłą współpracę z innymi działami firmy w szczególności z działem finansów i administracji oraz działami operacyjnymi, Opracowywanie regulacji wewnętrznych firmy w obszarze ESG przy uwzględnianiu wymogów...
  • Sales Team Manager with Czech (m/f/d)

    Competence Call Center member of TELUS International   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Job description: Managing day-to-day operations; Ensuring consistent quality and productivity; Coaching, shadowing and employee support; Support in process development; Conducting feedback and conversations with employees; Monitoring, reporting and analysis of KPIs relevant to the project;
  • Lider projektu ds. rozwoju części silników lotniczych

    ManpowerGroup   Jasionka    praca stacjonarna
    ekspert / kierownik/koordynator
    6 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie projektami i pracą zespołów inżynieryjnych w środowisku międzynarodowym w obszarze lotniczych turbin niskiego ciśnienia i aparatów wydechowych; Budowa strategii realizacji zadań, wyznaczanie priorytetów w oparciu o aktualny harmonogram, weryfikacja...
  • Global HR Business Manager

    Hemmersbach   Wrocław    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista mid / senior  pełny etat  rekrutacja online
    15 dni
    YOUR SKILLS Demonstrated experience in driving HR initiatives and projects within an international business setting; Exceptional communication and networking skills, coupled with a strategic mindset and analytical approach; High level of business acumen and assertiveness paired with a focus on...