Praca.pl Praca
mlodszy operator mlodsza operatorka linii produkcyjnej

Praca mlodszy operator mlodsza operatorka linii produkcyjnej

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Młodszy Operator Linii Technologicznej

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania Pomoc w ustawianiu i obsłudze maszyn oraz urządzeń; Wykonywanie zadań produkcyjnych; Prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań; Bieżąca kontrola jakości półproduktu oraz wyprodukowanych wyrobów; Dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • Młodszy Operator maszyn

    ManpowerGroup   Duchnice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową   4 600 zł brutto/mies.
    6 dni
    Zadania: Obsługa maszyn za pomocą panelu sterowania; Kontrola jakości gotowego wyrobu; Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej; Pakowanie i etykietowanie towaru; Wymagania: Podstawowa umiejętność obsługi komputera; Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany; Książeczka sanitarno-epidemiologiczna...
  • Młodszy operator maszyn cyfrowych/młodszy operator produkcji

    Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    16 godz.