Praca.pl Praca
operator operatorka urzadzen mechanicznych

Praca operator operatorka urzadzen mechanicznych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali; Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych; Wprowadzanie korekt do programów obróbczych; Realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli; Konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek; Wymagania: Mile...
  • Pracownik produkcji – Nastawiacz maszyn

    ManpowerGroup   Pabianice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania żarówek i komponentów do żarówek; Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i drobne naprawy w zakresie mechaniki; Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych; Prowadzenie pomiarów i...
  • Operator prasy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 10 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Zadania: Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego; Kontrola wizualna gotowego wyrobu; Dbałość o zapewnienie ciągłości pracy urządzeń na podległym obszarze; Sporządzanie raportu zmianowego i wprowadzanie danych do systemu komputerowego; Czynny udział w usuwaniu awarii...