Praca.pl Praca
operator-technik maszyn

Praca operator-technik maszyn

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 20

  • CMS Polska Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: serwisowanie i instalowanie maszyn CNC; praca wyjazdowa na terenie całej Polski;
  • Technik Operator

    Payroll 360 Sp. z o.o.   Nawojowa Góra    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat   4 550 zł brutto/mies.
    2 dni
    Zakres obowiązków: montaż komponentów zgodnie z instrukcją (precyzyjne prace manualne z drobnymi elementami), obsługa narzędzi, m.in. lutownicy, wprowadzanie danych do systemu.
  • Operator Technik – Operator maszyn z doświadczeniem

    ManpowerGroup   Jankowice (pow. poznański, gm. Tarnowo Podgórne), Jankowice    praca stacjonarna
    3 dni
    Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; Monitorowanie i regularna kontrola działających maszyn i urządzeń; Nadzór nad parametrami produkcji oraz jakością wytworzonych produktów; Monitorowanie wskaźników produkcyjnych oraz jakości wyprodukowanych artykułów; Nastawianie...
  • Operator maszyn poligraficznych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Główne obowiązki po okresie szkolenia: Obsługa maszyn poligraficznych, Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami, Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym, Współpraca w zakresie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi. Wymagamy:...
  • Technik produkcji

    ManpowerGroup   Skarbimierz    praca stacjonarna
    4 dni
    Do Twoich obowiązków należeć będzie: Kontrola i obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych; Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów; Wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn zgodnie z zaleceniami technicznymi; Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej; Zarządzanie zespołem w...