Praca.pl Praca Lubuskie Sława
Pomoc Kuchenna

Praca Pomoc Kuchenna Sława najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pomoc Kuchenna lubuskie najnowsze oferty pracy

  • Kasjer / Bufetowa

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Świebodzin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   4 500 zł brutto/mies.
    5 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej. Pakowanie, wydawanie i roznoszenie posiłków. Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów oraz przygotowywanie pizzy. Zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Przestrzeganie zasad HACCP. Oczekujemy: Aktualnych...
  • Pomoc kuchenna

    Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie   Lubiatów (pow. krośnieński, gm. Dąbie), Lubiatów    praca stacjonarna
    1 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu   Głębokie (pow. krośnieński, gm. Bytnica), Głębokie    praca stacjonarna
    2 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim   Kosarzyn    praca stacjonarna
    4 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu   Żagań    praca stacjonarna
    7 dni