Praca Pracownik fizyczny Jędrzejów

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 54

  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   świętokrzyskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    20 godz.
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;
  • Monter instalacji elektrycznych

    Hentrich Personaldienstleistungen GmbH   świętokrzyskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Potrzebujemy twojej pomocy przy: Zakładaniu, montażu, układaniu i oddawaniu do użytku instalacji Elektrycznych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych bądź handlowych; Dokonywaniu przeglądach technicznych, bieżących konserwacji, napraw; Rozwiązywaniu problemów w urządzeniach i...
  • Murarz

    In-Serv Team Sp. z o.o.   świętokrzyskie     za 2 dni wygasa
    14 dni
    Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie: Murowanie (budowa domów jednorodzinnych) Szalowanie; Zbrojenia; Betonowanie; Dodatkowo obsługa koparki oraz mini dźwigu; Nasze oczekiwania: Doświadczenie w zawodzie min. 5 lat; Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym;...
  • Pracownik fizyczny

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie   Jędrzejów    praca stacjonarna
    2 dni