Praca.pl Praca Pomorskie Ustka
Pracownik Ochrony Fizycznej

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Ustka

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Pracownik do produkcji roślinno-zwierzęcej

    Ecoterra Leslaw Moritz   pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Świętajno
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    prawo jazdy kat. T;

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Ochrony na obiekt handlowy - sklep

    Securitas Polska   Kwidzyn    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    6 dni
    Zakres obowiązków: liczenie towarów mankogennych, obsługa systemu CCTV, ujęcia sprawców kradzieży, prowadzenie dokumentacji służbowej. Poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki, Mile widziane: doświadczenie w pracy w ochronie.
  • Młodszy Wartownik Służby Ochrony Lotniska

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 7 000 zł brutto/mies.
    1 dni
    Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie: obsługa pasażerów w punktach kontroli bezpieczeństwa, zdobycie uprawnień OKB (operator kontroli bezpieczeństwa) i docelowo zmiana stanowiska na Wartownika SOL, realizacja zgodnego z przepisami prawa procesu kontroli bezpieczeństwa,...

    2 dni