Praca.pl Praca
pracownik ochrony w obiektach handlowych

Praca pracownik ochrony w obiektach handlowych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Pracownik Ochrony na obiekt handlowy

    Securitas Polska   Płońsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie   29,00 zł brutto/godz.
    2 dni
    Twoje przyszłe zdania: monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, ochrona mienia przed kradzieżą, prowadzenie dokumentacji służbowej. Aplikuj, jeśli jesteś osobą: chcącą poszerzyć doświadczenie zawodowe, posiadającą podstawową znajomość obsługi komputera....

    Securitas Polska   Pułtusk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    3 dni
    Twoje przyszłe zdania: monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem, prowadzenie dokumentacji służbowej. Aplikuj, jeśli jesteś osobą: chcącą poszerzyć lub zdobyć doświadczenie w branży ochrony, niekaraną, znasz...

    Securitas Polska   Warszawa, Bielany, ul. Kasprowicza    praca stacjonarna
    3 dni
  • Pracownik Ochrony na obiekt handlowy-sklep

    Securitas   Żyrardów    praca stacjonarna
    3 dni
    Zakres obowiązków: liczenie towarów mankogennych, obsługa systemu CCTV, ujęcia sprawców kradzieży, prowadzenie dokumentacji służbowej. Poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki, Mile widziane: doświadczenie w pracy w ochronie.