Praca Projektant CAD Lwówek najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Projektant CAD wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Projektant / wdrożeniowiec instalacji technologicznych

    AB INDUSTRY S.A.   Poznań    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Projektowanie nowych oraz modyfikacje funkcjonujacych procesów technologicznych, Wykonywanie obliczeń i schematów procesowych, Dobór i specyfikowanie urządzeń, armatury i wyposażenia technologicznego, Przeprowadzanie wdrożeń i rozruchów instalacji, Udział w relokacji instalacji technologicznych.
  • Projektant / Wdrożeniowiec instalacji elektrycznych

    AB INDUSTRY S.A.   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    20 godz.
    Przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych, Wykonywanie obliczeń elektrycznych, Przygotowywanie zestawienia materiałowego pod zamówienie, Przygotowywanie rysunków rozmieszczenia, Wykonywanie schematów jednokreskowych i wykonawczych, Przygotowywanie wycen, prowadzenie...
  • Projektant AKPiA

    NES Global Talent   Poznań    praca zdalna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twój zakres obowiązków projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej AKPiA; projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań; wprowadzanie zmian oraz modernizacja istniejących projektów; rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami; nadzór...
  • Młodszy Konstruktor Mechanik

    Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.   Czerwonak    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Twoje zadania: Opracowanie projektów transformatorów - tworzenie modelu 3D i dokumentacji (nie martw się jeżeli nie masz doświadczenia w projektowaniu, damy Tobie czas na naukę i wdrożenie a w początkowym etapie pracy będziesz przygotowywać rzuty i dokumentację 2D na podstawie otrzymanego...