Praca.pl Praca
projektant projektantka asystent asystentka projektanta instalacje elektryczne

Praca projektant projektantka asystent asystentka projektanta instalacje elektryczne

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Projektant / Asystent Projektanta instalacji OZE oraz układów automatyki i telemechaniki EAZ

    2MKP Energia Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / praktykant/stażysta / asystent  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / o staż/praktykę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    uczestniczenie w opracowywaniu projektów technicznych instalacji fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, uczestniczenie w pozyskiwaniu warunków przyłączenia instalacji fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych do sieci elektroenergetycznej, uczestniczenie w pozyskiwaniu warunków zabudowy oraz...
  • Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

    Climatic Sp. z o.o. Sp. k.   Reguły    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / asystent / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: Praca w zespole projektowym, w którym wykorzystywane jest nowoczesne oprogramowanie 3D; Projektowanie instalacji w nieszablonowych budynkach (m.in. szpitale, centra przetwarzania danych itd.); Branie udziału w pracy projektowej pod okiem doświadczonej kadry; Branie udziału w...
  • Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych

    Eko Elprom Sp. z.o.o.   Kraków, Podgórze    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych; Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi; Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci Wymagania: Minimum 3-letnie...