Praca.pl Praca Podkarpackie Stalowa Wola
Przedstawiciel Regionalny

Praca Przedstawiciel Regionalny Stalowa Wola najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Przedstawiciel Regionalny podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

    Orion Pharma Poland Sp. z o.o.   Rzeszów    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Główne obowiązki: Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy w powierzonym terenie Działalność zgodna ze standardami firmy Oczekujemy: Wykształcenie średnie lub wyższe Doświadczenie w sprzedaży...
  • Regionalny Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży ds. Przemysłu

    Sonepar Polska sp. z o.o.   Rzeszów    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Główne zadania na stanowisku: prowadzenie projektów dla klientów sektora przemysłowego; przygotowanie oraz wdrożenie rozwiązań w oparciu o produkty oraz usługi pochodzące z oferty Sonepar; zapewnienie doradztwa technicznego dla klientów oraz dla oddziałów Sonepar na terenie województw:...
  • Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

    Medicover sp. z o.o.   Rzeszów    praca mobilna
    3 dni
    Region pracy: województwo podkarpackie​ / śląskie / opolskie / małopolskie Twoje zadania: Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych. Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego jednego województwa...