Praca pup Głogów najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Głogów

  • Serwisant

    HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.   Głogów, Jelcz-Laskowice, Oława    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody; obsługa serwisowa przydzielonych klientów; naprawy gwarancyjne;
  • Magister Farmacji

    Gemini Polska Sp. z o.o.   Głogów    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior
    6 dni
    Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz i to Ty decydujesz...
  • Murarz - Tynkarz

    Przedsiębiorstwo Budowlane KAPRO s.c.   Głogów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny   35,00 - 42,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Obowiązki pracownika: Wykonywanie robót budowlanych związanych z ocieplaniem elewacji budynków, Tynkowaniem i malowaniem fasad, - montaż i demontaż rusztowań budowlanych, - roboty tynkarskie i malarskie we wnętrzach. Oczekiwania wobec pracownika: Doświadczenie w wykonywaniu prac murarskich...
  • Pomocnik Montera (również z orzeczeniem)

    ManpowerGroup   Głogów Małopolski    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny
    6 dni
    Zadania Praca polegająca na montażu elementów za pomocą wkrętarki; Inne prace na produkcji zlecone przez Lidera; Wymagania: Sprawność manualno-ruchowa; Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6:30-14:30 i 14:30-22:30) Zaangażowanie i chęć do pracy;