Praca pup Myślenice najnowsze oferty pracy

Praca pup małopolskie najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Myślenice

  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    Fresenius   Myślenice, Stacja Dializ    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    3 dni
    Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oczekujemy: aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz, zaangażowania i chęci rozwoju.​
  • Cieśla

    Banimex   Myślenice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Możliwość zatrudnienia całej brygady. Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej, Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej, Prace zbrojarskie, betoniarskie i ogólnobudowlane przy obiektach mostowych, Inne prace budowlane – pomocnicze, Praca powyżej 3 m.
  • Asystent / Asystentka Biura Budowy

    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie dokumentów, rejestrów i zestawień na potrzeby budowy, Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów, Opracowywanie zestawień dotyczących zapotrzebowania/zużycia materiałów, Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych. WYMAGANIA: Sumienność,...
  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.   Myślenice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi A może spodoba Ci się ta praca i zostaniesz z nami na dłużej?