Praca pup Wołomin

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 58

Oferty pracy Wołomin

  • Magister Farmacji

    Apteka Dr.Max   Wołomin    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych; prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru; monitorowanie stanów w magazynie aptecznym;
  • Mechanik samochodów dostawczych / ciężarowych

    PHU AUTO-TRANS   Wołomin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania: naprawa samochodów dostawczych i ciężarowych. pełen zakres napraw - naprawy bieżące, okresowe, układów hamulcowych i pneumatycznych.
  • Główna Księgowa / Główny Księgowy

    Candellux Lighting Sp. z o.o.   Wołomin    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości firmy, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi. Odpowiedzialność za poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i zeznań podatkowych, sprawozdań GUS i innych zgodnie z obowiązującymi przepisami....
  • Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat   4 500 - 5 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Weryfikacja i ewidencja w systemie finansowo-księgowym dokumentów księgowych (m.in. wyciągi bankowe, dokumenty proste, faktury) Analiza i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami; Rozliczanie awizacji; Rozliczenie kompensat z kontrahentami; Sporządzanie raportów na...
  • Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

    VRG S.A.   Wołomin, Galeria Wołomin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie
    5 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki.