Praca.pl Praca
recepcjonista k-m

Praca recepcjonista k-m

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Recepcjonista (k/m)

    Novotel Warszawa Airport   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.
  • Specjalista ds. administracji (k/m)

    Trenkwalder   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 500 zł brutto/mies.
    2 dni
    Opis stanowiska: prowadzenie recepcji, w tym zarządzanie rejestracją gości, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, archiwizacja dokumentacji, zgodnie ze standardami firmy oraz obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony informacji, zarządzanie zaopatrzeniem biura (w tym...
  • Kierownik Recepcji i Rezerwacji (K/M)

    ibis i ibis budget Warszawa Reduta   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twoja misja Zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez Recepcję; Maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych; Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję Gości i Pracowników; Budowa silnego...

    Mercure & Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    4 dni
    MISJA W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą, jak i indywidualnym , zorientowanym na ich potrzeby podejściem. OSOBOWOŚĆ I...
  • Recepcjonista / Recepcjoniska (k/m)

    Novotel i ibis Budget Katowice Centrum​   Katowice    praca stacjonarna
    8 dni
  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel Ibis Szczecin Centrum   Szczecin    praca stacjonarna
    9 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
  • Recepcjonista K/M

    Novotel & ibis Wrocław Centrum   Wrocław    praca stacjonarna
    10 dni