Praca Referent łódzkie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Specjalista ds. Administracji

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Wierzbowa 46    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Twoje zadania: rejestracja i monitorowanie zleceń protetycznych, obsługa korespondencji mailowej, zarządzanie informacją z platform chmurowych, kontakt poofertowy i obsługa posprzedażowa, przygotowywanie i nadzorowanie wysyłki korespondencji oraz dokumentów przewozowych, przeprowadzanie...
  • Pracownik administracyjny z jęz. angielskim (również z orzeczeniem)

    ManpowerGroup   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę tymczasową
    1 dni
    Zadania: Wsparcie konsultantów w dziale rekrutacji polegające na tłumaczeniu rozmów w kontakcie z osobami anglojęzycznymi; Wymagania: Wykształcenie min. średnie Umiejętność posługiwania się językiem angielskim, biegle na poziomie B2/C1 – wymóg konieczny; Znajomość obsługi...
  • Młodszy administrator danych z językiem niemieckim

    Brunata ZENNER Sp. z.o.o.   Łódź, Limanowskiego 179    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Opis stanowiska: wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie; opracowywanie i analiza danych; monitorowanie przebiegu procesu; opracowywanie zleceń wewnętrznych;
  • Inspektor

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tomaszowie Maz.   Tomaszów Mazowiecki    praca stacjonarna
    6 dni
  • Technik administracji

    Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu   Bielawy (pow. łowicki, gm. Bielawy), Bielawy    praca stacjonarna
    4 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Łasku   Łask    praca stacjonarna
    12 dni