Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław, Psie Pole
Specjalista do spraw Podatków (Tax Specialist)

Praca Specjalista do spraw Podatków (Tax Specialist) Wrocław, Psie Pole

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Starszy Konsultant Podatkowy / Tax Project Manager

    Arena Tax Sp. z o.o.   Wrocław, Psie Pole    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne koordynowanie i prowadzenie projektów podatkowych o zasięgu międzynarodowym lub lokalnym (polskim) dla Klientów, współpracując z ekspertami z dużym doświadczeniem zawodowym. Sporządzanie porad podatkowych w języku polskim i angielskim. Wdrażanie ulg...

Praca Specjalista do spraw Podatków (Tax Specialist) dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. podatków

    NES Global Talent   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie rozliczeń podatkowych w firmie – CIT, VAT, PIT, IFT, podatek u źródła, podatek od nieruchomości Sporządzanie deklaracji podatkowych Dbanie o zapewnienie poprawności księgowania dokumentów pod kątem podatkowym Przygotowanie danych pod sporządzanie...

    Arena Tax Sp. z o.o.   dolnośląskie    praca zdalna
    2 dni