Teraz rekrutuje

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

4 aktualne oferty pracy od 501 do 1000 prac. Logistyka

Po 100 latach działalności firma UPS, która zaczynała od rozwożenia wiadomości rowerami, obecnie jest największą zintegrowaną firmą kurierską na Świecie, świadczącą usługi w ponad 200 krajach oraz zatrudniającą ponad 400 tysięcy osób. Stuletnie doświadczenie uczyniło UPS synonimem niezawodności, uczciwości, stabilności finansowej i elastyczności w zmieniających się czasach. Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Po prostu robimy to, co obiecujemy, gdyż w ten sposób zdobywamy zaufanie naszych klientów! Nasze Centrum Global Business Services (GBS) zlokalizowane we Wrocławiu tworzy niepowtarzalne miejsce pracy zrzeszające zdolnych ludzi z całej Polski. W UPS wierzymy, że osobę z potencjałem nauczymy wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Dla nas kluczowa jest Twoja chęć rozwoju, osobowość, odpowiedzialność, otwartość na nowe wyzwania.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.:
Krystian

Wypróbowałem wiele firm kurierskich, UPS jest wśród nich zdecydowanie jedną z najlepszych, ze względu na wysokie standardy na przykład jeśli chodzi o linie kierownictwo-kurierzy, ogólnie atmosfera, szacunek dla czasu prywatnego, benefity. Pracuję od ponad 3 lat i nie myślę o zmianie.

4

aktualnych ofert pracy

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Gen. Józefa Bema 2

50-265 Wrocław