Praca.pl Praca
Specjalista ds obslugi logistycznej w magazynie

Praca Specjalista ds obslugi logistycznej w magazynie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Spedytor Międzynarodowy

    Procem Sp. z o.o.   Mińsk Mazowiecki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   7 000 - 15 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Twój zakres obowiązków Zadaniem Spedytora jest bieżące pozyskiwanie zleceń transportowych oraz wyszukiwanie nowych kontraktów. Osoba na tym stanowisku pozyskuje i przyjmuje zlecenia od klientów, negocjuje warunki. Spedytor koordynuje pracę Dyspozytorów i przekazuje bieżące informacje dla...
  • Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Bydgoszcz, Dachtery 3    praca stacjonarna   dziś wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Zakres zadań: Obsługa WMSa (SAP); Systemowa obsługa wydań towaru na produkcję klienta; Przygotowywanie zleceń dla pracowników magazynu; Awizowanie odbiorów przesyłek; Wyjaśnianie rozbieżności magazynowych; Kontakt z działem planowania, zakupów klienta. Oczekiwania wobec Kandydata:...
  • Kontroler jakości w magazynie logistycznym

    Schenker sp z o.o.   Komorniki, ul. Diamentowa 1    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Zakres zadań: Administracyjna obsługa procesów magazynowych, Kontrola ilościowa i jakościowa produktów, Weryfikacja stanów magazynowych, Raportowanie jakościowych KPI, Sporządzanie raportów i analiz, Odpowiadanie na reklamacje, analizowanie ich przyczyn i opracowywanie działań...