Praca.pl Praca
specjalista ds obslugi urzadzen komputerowych

Praca specjalista ds obslugi urzadzen komputerowych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Referent / Specjalista

    Uniwersytet Morski w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Opis stanowiska: Podstawowym zadaniem zatrudnionej osoby będzie obsługa i prowadzenie biura katedry w zakresie naukowym, dydaktycznym, osobowym i finansowym. Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe, biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych, znajomość j....
  • Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie   Konstancin-Jeziorna, ul. Rycerska 13    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: udzielanie informacji dotyczących świadczeń rodzinnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozpatrywanie wniosków dotyczących świadczeń rodzinnych; prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie spraw...