Praca.pl Praca Mazowieckie Falenty
Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych

Praca Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych Falenty najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista ds. Rezerwacji

    Coral Travel Poland Sp. z o.o.   Warszawa, Mokotów, ul. Postępu 17B    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania: Obsługa wewnętrznego systemu rezerwacyjnego; Kontrola rezerwacji w systemie online; Bieżąca kontrola potwierdzeń od Kontrahentów Dokonywanie zmian w rezerwacjach na wniosek Klientów i Agentów; Kontakt e-mail z Agentami i Kontrahentami;
  • Kierownik biura klienta turystycznego

    TRAVELEX Sp. z o.o.   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat   4 500 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na lokalnym rynku. Organizacja i koordynacja podróży służbowych, w tym rezerwacja hoteli, lotów, wynajem transportu i innych usług. Aktywne sprzedaże pakietów turystycznych i dodatkowych usług związanych z podróżami. Zapewnienie wysokiej...
  • Konsultant w biurze podróży

    Biuro franczyzowe TUI   Warszawa, CH Ferio Wawer    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Klientów; sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych, miejsc hotelowych, ubezpieczeń i innych produktów z naszej oferty;
  • Recepcjonista (k/m)

    Novotel Warszawa Centrum   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    MISJA W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą, jak i indywidualnym , zorientowanym na ich potrzeby podejściem. OCZEKIWANIA...