Teraz rekrutuje

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

7 aktualnych ofert pracy od 51 do 250 prac. Kultura, turystyka, rekreacja i sport

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Coral Travel Poland Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Coral Travel Poland Sp. z o.o.:
Kasia

Baaaardzo miło wspominam pracę w tej firmie:) Sporo się nauczyłam jeśli chodzi o pracę z klientem i samą turystke. Na dodatek bardzo przyjemne służbowe wyjazdy.. Praca w obsłudze klienta była dla mnie praktycznie bezstresowa. Wspaniali ludzie i dobra firma. Polecam prace w tym miejscu:)

Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.
Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.
Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.

7

aktualnych ofert pracy

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Postępu 17B

02-676 Warszawa