Praca.pl Praca
specjalista ds telefonicznej obslugi pacjenta

Praca specjalista ds telefonicznej obslugi pacjenta

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

    Diabetyk24 Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Obsługa klientów - kontakt telefoniczny, chat, infolinia przychodząca. Sprawna obsługa zapytań mailowych. Obsługa zamówień na Allegro. Wystawianie i korygowanie dokumentów sprzedażowych. Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i przepływu informacji w zakresie działań związanych z obsługą klienta.
  • Asystent / Asystentka ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

    LUX MED Sp. z o.o.   Białystok, ul. Fabryczna 4    praca stacjonarna
    asystent
    21 godz.
    Twoją rolą będzie: telefoniczna obsługa Pacjentów, sprzedaż usług stomatologicznych, realizowanie połączeń wychodzących. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta oraz sprzedaży, komunikatywna znajomość języka...

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa, Mokotów, ul. Pory 78    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Twoją rolą będzie:​ telefoniczna obsługa Pacjentów Szpitala, umawianie Pacjentów na konsultacje i badania, sprzedaż usług i pakietów medycznych. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta, komunikatywna znajomość języka angielskiego...
  • Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Pacjenta

    CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA   Radom    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    2 dni
    Główne zadania: Obsługa połączeń przychodzących na infolinii, udzielanie odpowiedzi na pytania Pacjentów. badanie potrzeb i dostosowanie usług zgodnie z oczekiwaniem Pacjenta, prowadzenie najwyższej jakości rozmów z klientami w oparciu o szacunek i partnerskie relacje, aktywna promocja...