Praca.pl Praca Dolnośląskie Głogów
Sprzedawca Samochodów

Praca Sprzedawca Samochodów Głogów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Sprzedawca Samochodów dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca Flotowy w Salonie Samochodowym

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 25 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Obowiązki: Obsługa i rozwijanie portfela klientów biznesowych zainteresowanych zakupem flot samochodowych. Doradztwo w zakresie doboru samochodów flotowych i oferowanych rozwiązań finansowych. Przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych....
  • Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

    AAA AUTO   Bielany Wrocławskie, Tyniecka 3    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Bezpośrednia, stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy. Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen. Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu. Jazdy testowe. Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów. Nasze wymagania: Umiejętności handlowych i...