Praca Tapicer Lubawka najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Tapicer dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Tapicer

    Jelcz Sp. z o.o.   Jelcz-Laskowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: Przygotowanie materiałów tapicerskich, w tym tkanin, gąbek, nici; Wycinanie i przygotowywanie materiałów zgodnie z wymaganiami projektu; Montaż elementów tapicerskich kabiny; Wykończenie tapicerki poprzez wykonanie wszelkich niezbędnych czynności, takich jak...
  • Tapicer Samochodowy

    Praca.pl Sp. z o.o.   Jelcz-Laskowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    8 dni
    Twój zakres obowiązków: Przygotowanie materiałów tapicerskich; Wycinanie i przygotowywanie materiałów zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi; Montaż elementów tapicerskich; Kontrola jakości wykonanego produktu;