Archiwalne oferty pracy

  • Programista .Net, .Net Core, Angular

    SONIQSOFT JRMM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA   śląskie, Gliwice, Radlin , Katowice , Bielsko-Biła    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    981 dni
    Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w ciekawym, międzynarodowym projekcie, umożliwiającym rozwój zawodowy;
  • Pracownik Administracyjno - Biurowy ze znajomością j.angielskiego

    SONIQSOFT JRMM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA   Radlin    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1007 dni
    Wymagania: Biegła znajomość pakietu MS Office; Komunikatywna znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie; Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku; Umiejętność szybkiego uczenia się; Zdolność do pracy samodzielnie i w zespole; Chęci i motywacja do pracy administracyjno - biurowej;...
  • Software Tester

    SONIQSOFT JRMM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA   śląskie, Gliwice, Katowice, Radlin    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1013 dni
    Location: Radlin; Gliwice; Katowice; Remote working, some regular meetings in location required. Position Summary: The SW Tester will be a part of our interdisciplinary skilled IT Team, participate in the international project in the development of software in distributed architecture. Primary task...
  • Node.js developer

    SONIQSOFT JRMM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA   śląskie, Bielsko-Biała, Katowice, Radlin, Rybnik    praca hybrydowa
    1013 dni
    Miejsce pracy: Radlin; Bielsko-Biała / Rybnik / Katowice; Zdalnie;
  • Asystent ds. pozyskiwania klienta

    SONIQSOFT JRMM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA   Radlin    praca stacjonarna
    asystent  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1029 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych, Wsparcie pracowników działu sprzedaży, Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

SONIQSOFT JRMM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Rybnicka 64

44-310 Radlin