Dermomedica Group. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych i przełomowych składnikach czynnych.

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®, DERMOMEDICA, ®NANOFRAX® DERMAMINERALS®

Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, około zabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty. kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

W związku z rozszerzeniem portfolio produktów profesjonalnych i detalicznych znajdujących się w ofercie Dermomedica Group do naszego Zespołu Handlowego poszukujemy nowych Przedstawicieli Handlowych – Szkoleniowców, którzy wejdą z nami w nowy rozdział rozwoju naszej firmy i zbudują z nami pozycję lidera na rynku kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej w branży beauty. Poszukujemy osób z doświadczeniem we wprowadzaniu nowych marek na rynku polskim.

Archiwalne oferty pracy

  • Przedstawiciel handlowy - szkoleniowiec, kosmetolog

    Dermomedica Group Sp. z o.o.   pomorskie    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B  pełny etat   4 000 - 9 999 zł netto (+VAT)/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    952 dni
    Zakres obowiązków: Realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym terenie (pomorskie + warmińsko - mazurskie); Rozwój współpracy z Klientami, tzn. rozszerzanie oferty produktowej na podległym terenie; Podejmowanie aktywności promocyjnej (w tym w social mediach oraz na...

Dermoelite sp. z o. o.

Altowa 8

02-386 Warszawa