Na rynku istniejemy od 2002 r., a jako spółka z o.o. od 2010 r.
Do księgowości naszych klientów, podchodzimy z taką samą dbałością i zaangażowaniem, jak do naszej własnej firmy.

Prowadzimy rachunkowość małych i średnich firm usługowych, produkcyjnych, handlowych, a także fundacji i stowarzyszeń. Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości ubezpieczeniowej, funduszy inwestycyjnych oraz domów maklerskich. Nasze wieloletnie doświadczenia gwarantują Państwu rzetelną i fachową realizację powierzonych nam obowiązków.

Archiwalne oferty pracy

  • Księgowa / Księgowy

    AMViS sp. z o.o.   Warszawa, Bielany, Żoliborz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / na zastępstwo / kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    407 dni
    Opis stanowiska: Kompleksowa obsługa podmiotów prawa handlowego zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi; Sporządzanie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; Sporządzanie deklaracji...

AMViS sp. z o.o.

Bytomska 6/1

01-612 Warszawa