Jesteś zainteresowana/y służbą w Policji? Lubisz pomagać innym, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności?

Dołącz do najlepszych i wstąp w szeregi stołecznych policjantów i policjantek! Dlaczego właśnie nasze jednostki to właściwy wybór?

NOWE WYZWANIA
Każdy dzień to nowe wyzwania w walce z przestępczością i dbaniu o bezpieczeństwo innych ludzi. Wyzwania, które często wymagają dużej determinacji, a sprostanie im daje olbrzymią satysfakcję. Ty też możesz się z nimi zmierzyć!

STABILNE ZATRUDNIENIE
Jesteśmy solidnym pracodawcą. Służba w Policji to bezpieczeństwo finansowe. To także dodatkowe świadczenia socjalne obejmujące Ciebie i Twoją rodzinę.

ROZWÓJ OSOBISTY
Lubisz kontakt z ludźmi, jazdę samochodem lub motocyklem, interesujesz się samoobroną i sportami walki, a może jesteś zapalonym motorowodniakiem? W szeregach policji masz możliwość połączenia wielu swoich pasji z zawodem.

Na początek sprawdź, jakie wymagania muszą spełnić kandydaci do służby w Policji i jak wygląda proces rekrutacji. Informacje na ten temat znajdziesz na stronie "Ty też możesz!"

Archiwalne oferty pracy

  • Funkcjonariusz Policji

    Komenda Stołeczna Policji   Warszawa    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    86 dni
    Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków wynika z zadań Policji określonych w art. 1 pkt 2 ustawy z dn. 6 kwietnia 1990 r. o Policji, tj.: ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra; ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym...
Aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

1