Praca dla niesłyszących

2009-02-02 Już 5 lutego, w godzinach 9.00 – 14.00 w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach Projektu „Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbędą się Giełdy Pracy dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących.

Do rozmów kwalifikacyjnych przystąpi 25 osób niepełnosprawnych na stanowisko Osoba Sprzątająca Pomieszczenia Biurowe. Ofertę pracy przedstawiła firma INWEMER SYSTEM Sp. z o.o., która od lat ściśle współpracuje z Agencją Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Lublinie, zatrudniając beneficjentów, zarejestrowanych w naszej Agencji Zatrudnienia.   Osoby przystępujące do rozmów kwalifikacyjnych na w/w stanowisko muszą spełniać m.in. następujące kryteria: 1. rejestracja w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi 2. posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności 3. zameldowanie na terenie województwa lubelskiego 4. brak rejestracji w Urzędzie Pracy.

W Giełdach Pracy mogą również wziąć udział studenci zaoczni i studiów wieczorowych.   Uczestników Giełd Pracy będą wspierać doradcy zawodowi, psychologowie, specjalista ds. rozwoju zawodowego, prawnik oraz tłumacz języka migowego.   Jako patroni medialni serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia. 

Przeczytaj także: