Praca.pl zaprasza na konferencję UCL Leaders - Londyn, 20-21.01.2023

2023-01-02

Czym jest UCL Leaders?

Konferencja ma na celu dyskusję o zglobalizowanym świecie, pomoc w rozwoju nowej generacji liderów oraz promocję interdyscyplinarności, a także Polski i jej kultury w Wielkiej Brytanii. Założona przez stowarzyszenie polskich studentów na University College London, szybko przerosła się w międzynarodowe wydarzenie, gromadzące nie tylko Polaków, ale przedstawicieli wielu kultur i narodowości.

Podczas poprzednich edycji UCL Leaders miało przyjemność gościć m.in. Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Rasę Juknevičienė, Premiera Marka Belkę, Victorię Gill z BBC, CEO firmy InPost Rafała Brzoskę czy też reżysera Jana Komasę.

Czego spodziewać się w 2023 roku?

Wydarzenie obejmie panele dyskusyjne związane z technologią, biznesem, polityką oraz sztuką, warsztaty ze sponsorami i partnerami konferencji, sesje networkingowe oraz uroczysty bankiet.

W ramach konferencji, odbędzie się także careers fair oraz 'London Universities Tour', podczas którego licealiści będą mieli okazję poznać tajniki studiowania na uczelniach w Londynie, porozmawiać z obecnymi studentami oraz zyskać doświadczenie i rozwinąć umiejętności networkingowe. Ponadto, przedkonferencyjna seria webinarów, 'UCL Leaders Talks' pozwoli uczestnikom zapoznać się z tematami poruszanymi na wydarzeniu oraz wziąć udział w aktywnej dyskusji na temat najważniejszych problemów globalnych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://uclleaders.co.uk oraz dołączenia do do UCL Leaders w mediach społecznościowych: https://linktr.ee/ucl_leaders2023

Bilety są już w sprzedaży. Dla tych, którzy nie będą mogli dołączyć do nas osobiście dostępna będzie darmowa transmisja online.

 

Przeczytaj także: