Targi Praca.pl dla każdego

2017-03-29

Podczas targów ponad 60 wystawców przedstawi swoje oferty pracy. Kandydaci, poza możliwością spotkania z interesującymi pracodawcami, będą mieli okazję dowiedzieć się jak profesjonalnie przygotować się do udziału w procesach rekrutacji.

 

Na co dzień umożliwiamy spotkania kandydatów z pracodawcami w bezpiecznym świecieInternetu – podkreślają organizatorzy targów – jednak w procesie rekrutacji, w pewnym momencie dochodzi do spotkania twarzą w twarz. Na targach chcielibyśmy zwrócić uwagę osób wkraczających na rynek pracy jak ważne jest, żeby profesjonalnie przygotować się do udziału w procesie rekrutacji. Pracować nad tym będzie cały sztab ekspertów – doradcy ds. tworzenia CV, budowania wizerunku biznesowego, native speakerzy, prelegenci, którzy odnieśli sukces i zainspirują uczestników do zbudowania wymarzonej kariery. Pracodawcom umożliwiamy natomiast zadbanie o wizerunek swojej firmy w oczach kandydatów oraz nawiązanie relacji i pozyskanie CV.  

 

Podczas wydarzenia odwiedzający targi będą mieli możliwość wzięcia udziału w prelekcjach osób, które wiedzą jak budować markę osobistą i jak pokierować swoją karierą, żeby osiągnąć sukces.

  • O tym jak mówić, żeby zostać zapamiętanym opowie Beata Tadla;
  • Gen. Mirosław Hermaszewski zainspiruje słuchaczy do zbudowania kariery nie z tej ziemi;
  • Karolina Korwin-Piotrowska doradzi jak profesjonalnie zarządzać swoją marką w mediach społecznościowych;
  • Podczas jednego z wjazdów na platformie wznoszącej się 40 metrów nad ziemią, Maciej Orłoś opowie jak radzić sobie z tremą;
  • O gestach i postawie ciała w rekrutacji opowie jeden z trzech najlepszych specjalistów od mowy ciała w Polsce – Maurycy Seweryn;
  • Bloger Michał Lewandowski podzieli się doświadczeniami humanisty, który został programistą. 

W godzinach 13:30-15:00 odbędzie się debata z pracodawcami, podczas której będzie można poznać tajniki rekruterów i przygotować się do wymagających rozmów kwalifikacyjnych.

 

Niespotykaną do tej pory atrakcją będą spotkania na platformie Inteview in the sky, 40 metrów nad ziemią. Oprócz rozmów z pracodawcami będą również 2 spotkania z Praca.pl, podczas których będzie można dowiedzieć się jak skutecznie szukać pracy. Pod koniec dnia na platformie zorganizowana zostanie podniebna sonda dotycząca pracy marzeń. Bilety na wjazdy będą dostępne w punkcie informacyjnym targów oraz na stoiskach pracodawców organizujących spotkania. 

Wstęp na targi jest bezpłatny, warto jednak zarejestrować się na stronie organizatora: http://targi.praca.pl/ 


Targi skierowane są do wszystkich osób poszukujących pracy, bez względu na wiek, wykształcenie czy status zawodowy.  

 

30 marca 2017, godz. 10:00-17:00, Stadion Legii Warszawa


Przeczytaj także:

Skomentuj