4. edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy

2014-03-17

Już w ten wtorek i środę, 18 i 19 marca 2014, w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się 4. edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Na studentów, aplikantów i wszystkich zainteresowanych  będą czekały oferty praktyk, staży, pracy, szkolenia, konkursy z nagrodami oraz najświeższe nowinki z branży prawnej!

 

W sali wystawienniczej 0.97 uczestnicy Tragów będą mogli spotkać się z aż 33 wystawcami, a wśród nich znajdują się czołowe kancelarie polskie i międzynarodowe, szkoły językowe, firma doradztwa personalnego czy instytucje branży prawnej. W holu BUW swoje stoiska będą mieć również Koła Naukowe z WPiA Uniwersytetu Warszawskiego.

 

W ramach Targów odbędą się konkursy i Turniej z wartościowymi nagrodami. Do wygrania między innymi będą płatne staże, dostępy do serwisów prawniczych, książki, karnety na siłownie i wejściówki do teatrów oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Konkursy i Turniej są otwarte dla publiczności, zapraszamy:

  • Konkurs Symulowana Rozprawa Sądowa – 18 marca 2014r., godz. 9:00, Collegium Iuridicum II, s. 3.6 (otwarta dla publiczności);
  •  Turniej Negocjacyjny - Runda Kwalifikacyjna – godz. 9.00, 18 marca 2014 r., Runda Finałowa – godz. 17.00, 19 marca 2014 r. (otwarta dla publiczności);
  • Konkursy zorganizowane przez wystawców;
  • Ogłoszenie wyników konkursu Kancelarii Accreo .

Specjalnie dla uczestników zostały zorganizowane ciekawe i praktyczne szkolenia oraz warsztaty, które zostaną poprowadzone przez osoby posiadające duże doświadczenie w swoich branżach. Wszystkie odbędą się w sali BUW nr 256, a ich harmonogram i opisy dostępne są pod tym linkiem.

 

Dużą nowością będzie stoisko Start-up Project, na które zapraszamy nie tylko studentów prawa. Właśnie tam przez dwa dni trwania Targów młodzi i ambitni studenci oraz absolwenci będą mieli okazję skonsultować swoje biznesplany. Po pozytywnym przejściu procesu kwalifikacyjnego otrzymają od firmy BCSystems wsparcie przy realizacji swojego Start-up’u! 

 

Aby umożliwić uczestnikom bycie na bieżąco z informacjami oraz ułatwić poruszanie się po Tragach stworzyliśmy aplikację na urządzenia mobilne. Można ją pobrać bezpośrednio z App Store i Google Play oraz naszej strony internetowej za pomocą kodów QR. Aplikacja posiada również inne ciekawe funkcje takie jak selekcja interesujących nas wystawców czy listę zostawionych CV. Więcej o aplikacji dowiecie się na stronie organizatora.

 

Na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy zapraszamy w godzinach:

  • 18 marca (wtorek) od godz. 10 do 17,
  • 19 marca (środa) od godz. 10 do 15.

Przeczytaj także: