DZIEŃ KARIERY z Akademią Wincentego Pola i Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie
2026-03-13
Data: 19 marca 2026 r. (czwartek w przyszłym tygodniu)
Godzina: 10:00–13:00
Miejsce: Akademia Wincentego Pola w Lublinie, ul. Choiny 2 (główny gmach)
Udział jest bezpłatny.
Dzień Kariery z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, ma na celu łączenie świata akademickiego z rynkiem pracy, dając studentom, absolwentom oraz osobom poszukującym zatrudnienia realną możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami. Jest to również niesamowita okazja dla wszystkich poszukujących pracy lub chcących zmienić swoje życie.
Wstęp na wydarzenie jest wolny więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
W wydarzeniu udział weźmie ponad 40 firm i instytucji oferujących pracę, staże i praktyki.
Wśród wystawców znajdą się m.in.:
lokalni przedsiębiorcy,
pracodawcy oferujący pracę, praktyki, staże dla studentów i absolwentów w Polsce i zagranicą m.in. w Grecji, Holandii i Niemczech,
firmy z branży medycznej, pielęgniarskiej, fizjoterapeutycznej, kosmetologicznej, hotelarskiej, szkoły językowe oraz usługowej,
agencje zatrudnienia, fundacje i przedstawiciele administracji publicznej.
W wydarzeniu udział wezmą m.in. sieć hoteli greckich Sani Resort, Luxury Family Hotels, Luxury All Inclusive Resorts in Greece & Spain, Ikos Resorts, NFZ, Emma's Clinic, MediNurse oferująca pracę w Niemczech, firma Aethon Zorgt oferująca pracę w szpitalach i centrach medycznych w Holandii, Centrum Języka Angielskiego, Pub u Szewca, Avatary Miasta, Fizjoactiv, DepilCincept, Uzdrowisko Nałęczów, Uzdrowisko Horyniec, Urlop.pl, Urząd Miasta Lublin, Forever Living Products, Zeus Apartments, Santander Bank Polska, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, Concentrix CVG International, Izba Administracji Skarbowej, Komenda Wojewódzka Policji, Wojskowe Centrum Rekrutacji, Synergie Poland i wiele innych firm, agencji pracy i instytucji państwowych.
Bezpośrednie spotkania pozwolą nie tylko dowiedzieć się więcej o samej firmie, jej propozycji dla pracowników, ale i oczekiwaniach wobec kandydatów. W trakcie Dnia Kariery kandydaci będą mogli poznać aktualne trendy, ale i bezpośrednio aplikować na interesujące ich stanowiska. Warto podkreślić, że kontakt z pracodawcą w warunkach zdecydowanie mniej stresujących niż podczas klasycznej rozmowy kwalifikacyjnej z pewnością wpłynie korzystniej na autoprezentację kandydatów.
Dlaczego warto być z nami?
* Bezpośredni kontakt z firmami i rekruterami
* Możliwość złożenia CV na miejscu
* Praktyki, staże i oferty pracy z różnych branż
* Inspirujące rozmowy
* Warsztaty z budowania CV
* Płatne praktyki wakacyjne w ramach programu studiów
Zainwestuj w siebie — przyjdź i poznaj możliwości i nowe perspektywy, które na Ciebie czekają.
Przyszłość należy do tych którzy działają!