Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

2015-03-17

Kolejna edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy już jutro !
Aby móc właściwie zaplanować swoja wizytę, przedstawiamy Wam krótki przewodnik po wydarzeniach towarzyszącym Targom:

  • Wystawcy – W sali wystawienniczej 0.97 zaprezentują się wystawcy znani nie tylko z ubiegłych edycji, ale również zupełnie nowi! W tym roku będziemy gościli ich rekordową liczbę, mając nadzieje, że każdy, kto przyjdzie na Targi odnajdzie stoisko dla siebie. Czołowe polskie i międzynarodowe kancelarie, instytucje branży prawnej oraz szkoły językowe będą próbowały przekonać przybyłych, że praca prawnika bądź radcy jest piękna, lecz także wymagająca.  • Szkolenia i warsztaty – Podczas obu dni targowych, specjalnie dla studentów i absolwentów, w sali 256 (BUW) będą odbywały się interesujące szkolenia oraz warsztaty, prowadzone przez doświadczonych praktyków w swoich branżach. Chcielibyście wiedzieć jak wyglądał zawód adwokata 25 lat temu ? Albo jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ? Szczegółowy harmonogram dostępny na stronie: http://targiprawnicze.pl/2015-targi-prawnicze/cykl-szkolen-i-warsztatow-2015


  • Symulacja Rozprawy Sądowej – Pierwsze doświadczenia na sali sądowej macie już za sobą ? A może dopiero stawiacie pierwsze kroki w samodzielnym prowadzeniu spraw ? Symulacja Rozprawy Sądowej, która będzie się odbywała 17 marca (wtorek) w sali 3.6 (Collegium Iuridicum II) od godziny 9:00, będzie idealną okazją, żeby skonfrontować sceny prezentowane w serialach z szarą rzeczywistością. Wstęp wolny !

  • Turniej Negocjacyjny – Podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbędą się również eliminacje oraz finał Turnieju Negocjacyjnego (s. 316 BUW), podczas którego zmierzą się najlepsze drużyny z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Kazusy przygotowane przez jedną z najbardziej znanych kancelarii w Polsce, zwycięzcom zagwarantują płatne staże oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
    Na finał 18 marca (środa) od godziny 13:00 wstęp wolny !Na wszystkich, którzy pojawią się w Bibliotece Uniwersyteckiej będą czekały do wygrania: zaproszenia do teatrów, kupony zniżkowe, publikacje prawnicze oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie:

  • 17 marca 2015 r. (wtorek) w godzinach 10-17

  • 18 marca 2015 r. (środa) w godzinach 10-15

Wszelkie informacje dotyczące Prawniczych Targów Praktyk i Pracy znajdują się na stronie: www.targiprawnicze.pl oraz na fanpage’u: www.facebook.com/targiprawnicze.

Przeczytaj także: