TARGI PRACY SGGW 2019 – PRACODAWCA MARZEŃ

2019-03-05

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów na Targi Pracy SGGW 2019 – Pracodawca Marzeń !

Już 6 marca 2019r. w godzinach 9.00 - 15.00 w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbędą się Targi Pracy SGGW 2019 – Pracodawca Marzeń.
Tego dnia studenci będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się i porozmawiać z pracodawcami i przedstawicielami najprężniej działających firm na rynku. Targi Pracy SGGW to także szansa na pozyskanie informacji z pierwszej ręki o stażach, praktykach czy ofertach pracy. W trakcie takiego spotkania można także otrzymać informację o wymaganych umiejętnościach i kwalifikacjach niezbędnych do podjęcia pracy na danym stanowisku.
Targi Pracy mają już 10-letnią tradycję. Jest to prestiżowe wydarzenie, którego popularność wzrasta z roku na rok, zarówno wśród pracodawców jak i studentów. Organizatorem Targów Pracy SGGW jest międzynarodowa organizacja IAAS Polska, działająca na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Na tegorocznych Targach Pracy znajdować się będą firmy takie jak: Danone, P&G, Jeronimo Martins, Timac Agro, Bakalland, Camp Leaders, McCormick & Company, Holiday Inn, SUEZ, Bank Millennium, i wielu innych!
Wstęp na Targi Pracy SGGW jest darmowy. Serdecznie zapraszamy!

Targi Pracy SGGW – Pracodawca Marzeń
6 marca 2019, godz. 9.00 – 15.00
Aula Kryształowa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Wydarzenie na Facebook’u:
https://www.facebook.com/events/233492197534697/

 

Przeczytaj także:

Skomentuj