Targi Pracy w Lublinie już 15 marca!

2019-03-05

Szukasz pracy? Chcesz poszerzyć swoje horyzonty, a może myślisz o wyjeździe zarobkowym za granicę? Przyjdź na Targi Pracy! W jednym miejscu znajdziesz kilkadziesiąt ofert pracy z różnych branż w Polsce i za granicą. Ponadto ciekawe programy praktyk dla studentów i absolwentów oraz kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje. To wszystko już 15 marca 2019 roku w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11).


15 marca 2019 roku odbędzie się XIV edycja Targów Pracy organizowana przez Targi Lublin S.A. oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. W jednym miejscu spotka się kilkudziesięciu wystawców, którzy przygotowali setki ciekawych ofert zarówno dla specjalistów jak i początkujących pracowników.
Osoby odwiedzające Targi Pracy znajdą zatrudnienie zarówno w Polsce jak i za granicą. Różnorodne oferty pracy stałej i tymczasowej dostępne są w Holandii, Belgii oraz Niemczech. Firmy poszukują kierowców, mechaników, pracowników budowlanych, magazynierów czy pracowników produkcji. Zagraniczni pracodawcy mają także oferty dla programistów, kontrolerów jakości oraz inżynierów.
Wystawcy przygotowali także ciekawą ofertę praktyk dla studentów oraz staży absolwenckich. Uczestnicy Targów Pracy będą mogli zapoznać się z różnorodnymi kursami i szkoleniami, które pozwolą na podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych.
Wśród pracodawców znaleźli się między innymi Poczta Polska S.A., Nestle Polska S.A., Polska Spółka Gazownictwa, Compensa, Cersanit S.A., Convergys, ERBUD, Phlexglobal czy InPhoTech.


Czas na rozwój!
Podczas Targów Pracy będą odbywały się także wykłady i szkolenia, podczas których będzie można dowiedzieć się jak stać się bardziej przedsiębiorczym a także jak bezpiecznie znaleźć pracę za granicą. Warto zabrać ze sobą swoje CV, które nie tylko będzie można pozostawić u pracodawców, ale także skonsultować je z doradcą zawodowym.
W tym samym czasie w Targach Lublin będą odbywać się Targi Edukacyjne.


Targi Pracy w Lublinie – WSTĘP BEZPŁATNY!
15 marca 2019 r. (piątek), w godz. 9:00-15:00
Targi Lublin S.A. ul Dworcowa 11, Hala A


Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl
Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1942966316012709/

Przeczytaj także: