Targi Pracy Warszawa Targówek, 14 listopada 2019

2019-11-06

Targi Pracy - to wydarzenie adresowane do osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia. W ciągu jedenastu lat targi odwiedziło ponad 15 tys. osób, swoją ofertę przedstawiło 450 pracodawców reprezentujących m.in. branżę finansową, usługową i handlową. W tym roku mieszkańcy Warszawy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracy oraz szkoleń zawodowych. Zainteresowani uzyskają także wsparcie z zakresu prawa pracy, promocji przedsiębiorczości i skutecznego poruszania się po rynku pracy. Uczestnicy targów otrzymają bezpłatny katalog, zawierający informacje o wystawcach.

Uczestnicy targów będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, dotyczącą m.in. możliwości finansowania działalności gospodarczej z funduszy europejskich. Osoby zainteresowane podjęciem własnej działalności gospodarczej będą mogły zasięgnąć porad u przedstawicieli Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu Dzielnicy Targówek, Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Podczas Targów odbędą się warsztaty z zakresu planowania i zarządzania małymi firmami. W ramach targów przewidziana została część edukacyjna, przygotowana przez Forum Przedsiębiorców na Targówku.

Na szkolenie obowiązują zapisy pod numerem tel. 22 443 86 25 lub za pośrednictwem e-maila: mulanowska@um.warszawa.pl.

Współorganizatorem Targów Pracy jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzielnicy Targówek. Partnerem przy organizacji Targów tradycyjnie już jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy, natomiast wieloletnim patronem medialnym jest portal internetowy Praca.pl

Wszystkich mieszkańców, którzy poszukują, bądź chcą zmienić pracę, serdecznie zapraszam

Małgorzata Kwiatkowska
zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

 

targi-pracy-targowek

Przeczytaj także: