V edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy

2015-03-13

W Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się V edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. W dniach 17-18 marca 2015 roku na studentów i absolwentów prawa oraz wszystkich zainteresowanych branżą prawną będą czekały wyjątkowe oferty praktyk, staży, pracy i szkoleń.


W sali wystawienniczej 0.97 uczestnicy Targów będą mogli spotkać się z rekordową liczbą wystawców, wśród których znajdą się czołowe polskie i międzynarodowe kancelarie, instytucje branży prawnej oraz szkoły językowe. W holu BUW swoje stoiska będą posiadały również Koła Naukowe Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
W ramach Targów przewidziane zostały także konkursy z wartościowymi nagrodami. Kancelarie przygotowały proste konkursy sprawdzające podstawą wiedzę przyszłych adwokatów i radców. Natomiast zwycięzcy Turnieju Negocjacyjnego, wydarzenia przyciągającego, co roku rzeszę uczestników, otrzymają płatne staże, wejściówki do teatrów, zaproszenia do centrum paintballowego, publikacje prawnicze oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Na otwarte dla publiczności konkursy i Turniej zapraszamy:

  • Konkurs Symulowana Rozprawa Sądowa – 17 marca 2015r., godz. 9:00, Collegium Iuridicum II, s. 3.6,
  • Turniej Negocjacyjny - Runda Kwalifikacyjna – 17 marca 2015r., godz. 9.00,
  • Runda Finałowa – 18 marca 2015 r., godz. 17.00,

Dodatkowo doświadczeni konsultanci firmy BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory (stanowisko 33) pomogą studentom i absolwentom w stworzeniu profesjonalnego CV oraz poradzą jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy zapraszamy w godzinach:

  • 17 marca 2015 r. (wtorek) w godzinach 10-17
  • 18 marca 2015 r. (środa) w godzinach 10-15

WSTĘP BEZPŁATNY !


Przeczytaj także: