Zajmujesz się sieciami, telekomunikacją lub jesteś amatorem domowego IoT? Poznaj PLNOG i zgarnij zniżkę!

2019-03-05

PLNOG czyli najważniejsza sieciowa konferencja odbędzie się już 11-12 marca w warszawskim centrum konferencyjnym MsMermaid. Jako Partner wydarzenia mamy dla Was zniżkę oraz informacje, czego zdecydowanie nie możecie przegapić!

Motywem przewodnim PLNOG22 będzie Biegun Północny, a w agendzie oczywiście nie mogło zabraknąć mrożących krew w żyłach polarnych historii, co najmniej równie emocjonujących przygód z automatyzacją wdrożeń, skutecznie odpartych ataków DDoS, czy opowieści o Open Compute Project.

Uczestnikami konferencji są zarówno dostawcy internetowi oraz telekomunikacyjni, jak również przedstawiciele międzynarodowych organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. PLNOG to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

Podczas najbliższej edycji wystąpią m.in.:

Adam Haertle - Fuckupy duże i bardzo duże, czyli administrator też człowiek
Piotr Wojciechowski - I tak to ty zbudujesz automatyzację
Dominik Sabat & Krzysztof Rydz - O tym, co CERT Polska wie o Twojej sieci
Andrzej Karpiński - Jak najwięksi chronią się przed atakami DDoS
● Panel dyskusyjny - Andrzej Karpiński, Robert Woźny, Konrad Plich, Dariusz Wichniewicz - Peering czy CDN - jak będzie wyglądał Internet przyszłości
Marcin Kowalski - O instalacjach energii odnawialnej w DataCenter
Tomasz Matuła - Czy chiński cybersmok jest straszny? O cybergeopolityce, cyberarmiach i cyberfroncie, „wojnie” hybrydowej firm i państw w cyfrowym świecie
Jarosław Zieliński - Skrzyżowanie datacenter z chmurą II. Jak utrzymać spójność konfiguracji i bezpieczeństwa w środowisku mieszanym?
Jasiek Mela - Podróże na krańce świata i w głąb siebie


Nie zabraknie praktycznych tematów z zakresu SDN, IoT, routingu i BGP, jak również Community Cornera, w którym będziemy dyskutować na tematy polskiej teleinformatyki w luźnej atmosferze. Wśród partnerów konferencji pojawili się: Cisco, Arista, Mellanox, Sevenet i Vertiv.

Debata Oksfordzka po raz pierwszy na PLNOG

Ponadto zdecydowanie nie można przegapić debaty w stylu oksfordzkim, której uczestnicy będą zespołowo bronić lub obalać tezę: “Chmura jest skuteczniejsza niż własna serwerownia”. Wśród mówców pojawi się m.in. Łukasz Dorosz i Krzysztof Wilczyński, całość natomiast będzie moderować Marszałek, czyli Agnieszka Poliwka-Jeż, trener biznesu i wystąpień publicznych. Zapowiada się naprawdę zacięta walka w pięknym stylu, która stanie się zalążkiem dalszych dyskusji na ten temat w kuluarach.

Dołącz do grona uczestników ze zniżką!

Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, które firmy telekomunikacyjne mają na stałe wpisane w swój kalendarz. Specjalnie dla czytelników Praca.pl organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 20% zniżki - wystarczy podczas rejestracji podać kod - PRACA. Widzimy się na miejscu!

Przeczytaj także: