Praca Agent celny

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Spedytor Międzynarodowy

    WBS Sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    18 godz.
    Opis stanowiska pracy / zadania: Wycena pojedynczych tras i ładunków drobnicowych częściowych i całopojazdowych. Organizacja transportu drobnicowego częściowego i całopojazdowego. Monitorowanie zleceń i terminowości załadunków oraz dostaw. Bieżący kontakt z klientami i operatorami...
  • Kierownik Agencji Celnej

    Schenker sp z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Główne obowiązki: Zarządzanie Agencją Celną, poprzez nadzorowanie pracy agentów celnych i specjalistów ds. celnych, ich rekrutację i rozwój (coaching pracowników, zapewnienie odpowiedniego poziomu kompetencji). Wprowadzanie nowych rozwiązań w funkcjonowaniu Agencji Celnej...
  • Młodszy Specjalista ds. Celnych

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.   Czechowice-Dziedzice    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    OBOWIĄZKI Przyjmowanie, ewidencjonowanie i realizacja zleceń celnych; Przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej; Przygotowywanie deklaracji INTRASTAT w przywozie i w wywozie; Ewidencjonowanie czynności związanych z prowadzeniem magazynu czasowego...
  • Asystent / Asystentka Agenta Celnego

    Agencja Celna Peko   Gdańsk    praca stacjonarna
    asystent  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, Mile widziany ukończony kurs agenta celnego, Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów, Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości, Mile widziana znajomość angielskiego, Prawo jazdy kat. B.