iHub/Centrostal to nowoczesna infrastruktura magazynowo-przeładunkowa zlokalizowana w centrum Polski, wyposażona w dwie własne bocznice kolejowe, magazyny celne terminal kontenerowy.

iHub/Centrostal świadczy kompleksowe usługi w zakresie magazynowania, przeładunków (w tym przeładunków multimodalnych, ciężkich, gabarytowych) spedycji krajowej i międzynarodowej oraz obsługi celnej.

iHub/Centrostal to rzetelny i odpowiedzialny partner oferujący zróżnicowane usługi logistyczne dostosowane do potrzeb klientów. Naszą strategią biznesową jest budowanie trwałych relacji biznesowych, korzystnych dla obu stron.

 

Aktualne oferty pracy

 • Pracownik Magazynowo-Przeładunkowy

  iHub Centrostal Łódź S.A.   Łódź, ul. Brukowa 24    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę   34,90 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
  4 dni
  ­ Na czym będzie polegała Twoja praca? rozładunku towarów i prawidłowym składowaniu w magazynie; kompletowaniu, przygotowaniu towaru do wysyłki i załadunku według specyfikacji załadunkowych; obsługa skanera i komputera; dbałości o bezpieczeństwo i porządek w magazynie.
 • Pracownik ds. Kompletowania Zamówień

  iHub Centrostal Łódź S.A.   Łódź, ul. Brukowa 24    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę   4 800 - 5 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
  4 dni
  PRACA DLA PAŃ I PANÓW Twój zakres obowiązków kompletowanie i pakowanie zamówień; przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem; obsługa skanera i komputera; dbałość o miejsce pracy; współpraca z innymi działami firmy;
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

2

iHub Centrostal Łódź S.A.

Brukowa 24

91-341 Łódź