Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent Projektanta

Praca Asystent Projektanta Poznań

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Asystent / Asystentka Projektanta

    Praca.pl Sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Zakres obowiązków: Wsparcie głównego Projektanta w codziennych zadaniach: przygotowywanie prezentacji; dokumentacji projektowej wizualizacji; Wsparcie w zarządzaniu harmonogramami projektów; Archiwizowanie dokumentów; Zbieranie i analizowanie danych niezbędnych do stworzenia projektów;...
  • Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

    Dino Polska S.A.   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej; Wykonywanie rysunków w programie CAD; Nadzorowanie procesu uzgodnień;
  • Architekt / Asystent Architekta

    APA ARCHES sp. z o.o. sp.k.   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy przy różnorodnych projektach architektonicznych. Pracę w dynamicznym i kreatywnym środowisku, gdzie liczy się innowacyjność i nowatorskie podejście do projektowania. Zespół doświadczonych profesjonalistów, gotowych podzielić się...