Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Doradca Handlowy

Praca Doradca Handlowy Gdańsk

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 53

  • Koordynator ds. Sprzedaży (K/M)

    Novotel Gdańsk Marina   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twoja misja to sprzedaż usług hotelowych, przygotowywanie ofert handlowych, formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów. W swojej pracy połączysz swoje zaangażowanie oraz doświadczenie, aby pozyskiwać klientów i budować z nimi długotrwałe relacje.
  • Przedstawiciel Handlowy - branża medyczna

    siedziba firmy: Kraków
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie nowych klientów; Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z podmiotami współpracującymi z firmą; Przedstawienia oferty produktowej firmy; Raportowanie swojej działalności; Współpraca z innymi działami;
  • Sales Agent / Representative

    DECO CENTER SRL   Gdańsk    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Do you have experience to work as an agent for a brand in your market, have you worked or collaborate as an agent/sales representative to B2B clients for a (new) brand in your market based on commission? Do you have an portofolio or a network of business to introduce Mendola fabrics curtains in...