Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty

Praca Gdańsk Najnowsze oferty pracy

Znalezione oferty - 750

Praca w Gdańsku

Gdańsk - stolica Pomorza, niewątpliwy król turystyki i liczący się gracz w strukturach gospodarki morskiej (w mieście znajduje się port dla największych kontenerowców świata). Ponadto rynek pracy w Gdańsku skoncentrowany jest wokół nowoczesnych branż jak: Information Technology (IT), Business Process Outsourcing (BPO) oraz Shared Service Center (SSC). Wysokość wynagrodzeń w tych obszarach jest najwyższa w Polsce. Potencjał rozwojowy i inwestycyjny miasta jest ogromny.

Oferty pracy w Gdańsku są liczne, ponieważ ilość podmiotów gospodarczych w mieście liczona jest w dziesiątkach tysięcy. W tej strukturze większą część zajmują prywatne firmy małego, średniego i dużego sektora. Nieco mniejszy, ale równie silny wkład w gospodarkę i ekonomię pomorskiej stolicy ma kapitał zagraniczny. Nowoczesne centra biurowe rozwijają się stale i powiększają zespoły o kolejnych specjalistów i managerów. Studenci stawiają tu swoje pierwsze kroki zawodowe.

Nie wolno zapominać o tym, że Gdańsk jako miasto z jednym z najcenniejszych zespołów zabytkowych w Polsce generuje rocznie ogromny ruch turystyczny. Dostęp do Morza Bałtyckiego jest dodatkową atrakcją, zwłaszcza w okresie letnim. Mocno rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna wnoszą znaczący wkład w lokalną strukturę rynkową. Pracę w Gdańsku w turystyce można znaleźć praktycznie cały rok, gdyż zainteresowanie miejscem maleje tylko nieznacznie w okresach zimowych. Bogata oferta atrakcji turystycznych daje pracę wielu okolicznym artystom i organizatorom imprez różnego rodzaju.

O zatrudnienie nie muszą się martwić pracownicy obiektu rafineryjnego, czy stoczniowego, który także podnosi prestiż inwestycyjny Gdańska na arenie europejskiej.

Zdolny, wykształcony i gotowy na rozwój zasób kandydatów do pracy przekłada się na rozwój nowych miejsc pracy. Spore zapotrzebowanie widać także w branżach typowo fachowych. Dlatego zatrudnienie w Gdańsku z pewnością znajdzie kucharz, czy mechanik.