Praca Drukarz Gostynin najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Drukarz mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Pomocnik drukarza/ Pracownik produkcji

    ManpowerGroup   Płońsk    praca stacjonarna
    16 godz.
    Obowiązki: Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy; Wykonywanie powierzonych zadań ustalonych przez przełożonego z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP; Oczekiwania: Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ drukarni; Obsługa komputera na poziomie...
  • Pomocnik drukarza (k/m)

    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat   30,00 zł brutto/godz.
    2 dni
    Obowiązki: kompletowanie narzędzi i oprzyrządowania niezbędnych do realizacji kolejnych zleceń na maszynie, wykonywanie czynności pomocniczych związanych z przygotowaniem maszyny do druku oraz drukowaniem, dbanie o czystość maszyn, zabezpieczanie materiałów do druku po skończonym zleceniu.
  • Drukarz

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy   Warszawa    praca stacjonarna
    4 dni
  • Operator drukarni

    Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie   Drwalewice    praca stacjonarna
    11 godz.
  • Operator drukarek 3d

    Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie   Borowie    praca stacjonarna
    7 dni