Praca Drukarz Warszawa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Drukarz

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy   Warszawa    praca stacjonarna
    3 dni

Praca Drukarz mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik drukarza (k/m)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat   30,00 zł brutto/godz.
    2 dni
    Obowiązki: kompletowanie narzędzi i oprzyrządowania niezbędnych do realizacji kolejnych zleceń na maszynie, wykonywanie czynności pomocniczych związanych z przygotowaniem maszyny do druku oraz drukowaniem, dbanie o czystość maszyn, zabezpieczanie materiałów do druku po skończonym zleceniu.
  • Drukarz offsetowy (m/k)

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Operator drukarni

    Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie   Drwalewice    praca stacjonarna
    2 dni
  • Operator drukarek 3d

    Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie   Borowie    praca stacjonarna
    6 dni

Oferty urzędu pracy

  • Drukarz

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy   Warszawa
    3 dni